Działamy na terenie województwa pomorskiego

Mycie, malowanie dachów, elewacji

Mycie, malowanie dachów, elewacji​

Dbanie o prawidłowy stan dachu jest bardzo ważne. Jego nieprawidłowy stan techniczny dużo szybciej wpływa na pogorszenie stanu budynku, niż zanieczyszczona elewacja. Zarodniki mikrobiologiczne mają tendencję do rozsadzania dachówek podczas mrozów – a stąd tylko krok do powstania przecieku. 

Polecamy regularne przeprowadzanie czyszczenia dachówek – w niesprzyjających warunkach może być to konieczne nawet co 2 lata. Nasza firma przeprowadza profesjonalne czyszczenie dachówek i blachy wraz z impregnacją, a także naprawę papy termozgrzewalnej – usuwamy zielone  naleciałości z mchów i porostów, a także wszystkie zabrudzenia atmosferyczne i komunikacyjne z całego dachu. Rozmiar i nachylenie powierzchni nie mają dla nas żadnego znaczenia.

Mycie dachów przeprowadzamy metodą niskociśnieniową i wysokociśnieniową – w zależności od wieku, rodzaju i stanu dachówki. Korzystamy z bezpiecznej, biodegradowalnej chemii, która nie odbarwia innych powierzchni.  Gwarantujemy, że nic nie umknie naszej uwadze.
Korzystamy z podnośnika koszowego, aby nie uszkodzić dachu.
Podczas mycia naprawimy Twój dach, a jak jest potrzeba pomalujemy go, tak aby służył Ci wiele kolejnych lat.
Przed każdym malowaniem, odtłuszczamy i myjemy gorącą wodą ze środkami usuwającymi: szadź, tłusty osad, glony i mchy. Każdy dach z begiem czasu wymaga naprawy. Naprawiamy usterki blachy czy też dachówki, a następnie nakładamy dwie warstwy farby i co bardzo ważne: malowanie następuje metodą hydrodynamiczną.
Farby, których używamy są atestowane i stosowane w krajach skandynawskich. Cały zakres prac wykonywany jest z naszego własnego podnośnika koszowego o zasięgu 25 metrów.

Czyszczenie elewacji
Wykonujemy mycie budynków mieszkalnych, usługowych, użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych a także mycie i czyszczenie kostki brukowej oraz mycie witryn.
Podchodząc z pełnym profesjonalizmem do mycia elewacji, nie rozkładamy rusztowań ani drabin. Wszystko wykonujemy korzystając z naszego podnośnika koszowego. 
Tak samo jak w przypadku dachów, malujemy elewacje. Przed każdym malowaniem, odtłuszczamy i myjemy gorącą wodą ze środkami usuwającymi: szadź, tłusty osad, glony i mchy.
Świadczymy pełen zakres usług mycia powierzchni, co przekłada się na:

  • czyszczenie fasad szklanych,
  • mycie elewacji z cegły,
  • czyszczenie elewacji malowanej,
  • czyszczenie tynku,
  • mycie witryn,
  • mycie dachu,
  • usuwanie zanieczyszczeń z bruku i powierzchni brukowanych.

Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy, a my gwarantujemy, że Twój dom będzie wyglądał jak nowy.

Myjemy również panele fotowoltaiczne.
Istotą sprawnego działania paneli fotowoltaicznych jest czystość ich powierzchni roboczej. Liczy się tu wydajność i zabezpieczenie przed zabrudzeniem.
Panele powleczone powłokami ochronnymi są skutecznie chronione przed opadami deszczu i zanieczyszczeniami do momentu, gdy zostaną zabrudzone. Gromadzące się warstwy brudu, kurzu, czy osadu deszczowego nie mogą być samoistnie usunięte – wymagana jest tu nasza ingerencja.
Zalecamy mycie ich powierzchni, które przywraca właściwości funkcjonalne i ochronne.

Zobacz nasze prace

Zapraszamy do kontaktu:

Adres:

Borek Kamienny 20
83-341 Gowidlino

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI​:
Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek
8:00 – 20:00

SOBOTA – NIEDZIELA 
zamknięte

Zobacz również: